SKUP SPRZĘTU AGD, RTV, FOTO

Skupujemy szeroki asortyment sprzętu elektronicznego i gospodarstwa domowego. Jedynym wymogiem jest dobry stan techniczny sprzętu. 

Ze sprzętu fotograficznego skupujemy cyfrowe aparaty kompaktowe, hybrydy oraz lustrzanki.

VIP Kupno-Sprzedaż to miejsce, które jest przyjazne wszystkim swoim klientom. Wynika to przede wszystkim z tego faktu, że stawia na indywidualne podejście do klienteli, oferuje najwyższą jakość usług, dba o zadowolenie odbiorców, a do tego posiada niezwykle szeroki wachlarz usług. Czyż można więc chcieć czegoś więcej? Jedną z propozycji, jakie wśród klientów cieszą się największą popularnością jest skup sprzętu RTV, AGD, jak również i foto. Dlaczego właśnie współpraca z VIP? Co można dokładnie u nas sprzedać?

Sprzęt sprawny – jedyny warunek

Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, aby móc skorzystać z naszej usługi, jaką jest skup za gotówkę RTV, AGD i foto jest sprawność wszystkich urządzeń. Nie można więc oddać do skupu rzeczy, która jest już nieużywana. Przyprowadzając ją do nas, my przy pomocy rzeczoznawcy wyceniamy wartość sprzętu i proponujemy za niego odpowiednią kwotę. Jeśli się Państwo z nią zgadzają, podpisujemy umowę, wypłacamy gotówkę i stajemy się właścicielami konkretnych sprzętów. W wyznaczonym terminie, możecie ten sprzęt odkupić, potem my możemy go sprzedać. Jeśli zaś cena wydaje się być Państwu zbyt niska, wycena nie zobowiązuje absolutnie do niczego. 

Skup sprzętu RTV

Asortyment naszych produktów w kwestii RTV obejmuje skup wszelkiego rodzaju urządzeń. Największą popularnością cieszą się telewizory, głośniki, różnego rodzaju odtwarzacze, a także konsole do gier. Jeśli więc tego typu sprzęt zalega u Państwa w domach lub w garażach, to można oddać go do nas, a my zapłacimy za niego odpowiednią kwotę. Prawda, że dobry wybór? Często nie mamy pojęcia, co zrobić ze starym sprzętem do muzyki lub komu oddać starszy już model telewizora, który zastąpiliśmy innym. Taki skup sprawdza się w tej roli doskonale.

Skup sprzętu AGD

Kolejną grupą produktów, jakie cieszą się niezwykle dużą popularnością są sprzęty AGD. Jeśli posiadają je Państwo w dobrym stanie, w pełni sprawne, a nie macie co z nimi zrobić, to na pewno nasza propozycja okaże się być trafiona w dziesiątkę. Skupujemy między innymi lodówki, piekarniki, okapy, płyty grzewcze, mikrofalówki i szereg innych, niezbędnych w każdej kuchni rozwiązań. 

Skup sprzętu foto

Jeśli mają Państwo sprzęt foto, w tym między innymi kompaktowe aparaty cyfrowe, hybrydy i lustrzanki, to jak najbardziej jesteśmy zainteresowani także tym sprzętem. Być może jakiś nieudany zakup, koniec pasji związanej z fotografią, albo po prostu zakup nowego sprzętu?  W każdym przypadku jesteśmy do dyspozycji, przyjmując w pełni sprawny i gotowy do użytku dla innych sprzęt foto. 

Skup Sprzętu RTV, AGD, oraz Foto - VIP Kupno-Sprzedaż ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 916

Tagi : VIP Kupno-Sprzedaż elektronika Warszawa Warszawa Centrum Skup Sprzętu Foto za Gotówkę

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  VIP KUPNO-SPRZEDAŻ
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  biuro@viptamka13a.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00