REGULAMIN

Firma VIP prowadzi swoją działalność na zasadzie skupu i sprzedaży rzeczy używanych z prawem pierwokupu przez sprzedającego.

1.

W momencie zawarcia umowy kupna-sprzedaży rzeczy używanej (sprzęt TV, audio-video, komputery, telefony, wyroby złote, samochody, skutery, nieruchomości itp.), strony określają kwotę transakcji oraz termin do którego kupujący (firma VIP) nie może sprzedać kupionej rzeczy bez wyraźnej zgody sprzedającego.

2.

W momencie zawarcia umowy kupna-sprzedaży klient (sprzedający) otrzymuje umówioną gotówkę do ręki.

3.

Do czasu umownego okresu przechowywania rzeczy sprzedanej, klient ma możliwość odkupienia rzeczy sprzedanej (prawo pierwokupu) za cenę sprzedaży powiększoną o koszty przechowywania rzeczy kupionej, których wysokość jest określona podczas zawierania umowy.

4.

Za zgodą stron termin przechowywania rzeczy sprzedanej może być przedłużony pod warunkiem uiszczenia opłaty za dotychczasowy okres przechowywania.

5.

Po upływie umownego okresu przechowywania rzeczy kupionej, jeżeli rzecz sprzedana nie została odkupiona i nie przedłużono okresu jej przechowywania, kupujący staje się pełnoprawnym właścicielem rzeczy kupionej.

Regulamin - VIP Kupno-Sprzedaż ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 16

Tagi : Kupno-Sprzedaż Warszawa Centrum Regulamin, Kupno-Sprzedaż śródmieście Warszawa Regulamin

Każda działalność gospodarcza, aby mogła działać w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami i normami, musi mieć swój własny regulamin. Jego stworzenie jest niezwykle istotne i musi mieć do niego dostęp każdy, kto z usług danej firmy chce skorzystać. Jeśli w grę wchodzi VIP, mamy tutaj dla Państwa odpowiednio przygotowany regulamin, dzięki któremu i my i Państwo będziemy wiedzieć, co jest naszym wspólnym obowiązkiem, do czego mamy prawo i jak wygląda kwestia pełnej współpracy. 

Istota działania firmy VIP Kupno-Sprzedaż

Działamy jako firma oferująca skup i sprzedaż rzeczy używanych z prawem pierwokupu przez sprzedającego. To stanowi bardzo ważny element, od którego z pewnością należy rozpocząć regulamin. Odkupujemy od sprzedającego daną rzecz. Ten otrzymuje gotówkę, jaką może wydać na cokolwiek, co jest mu w danej chwili potrzebne. Jeśli w danym terminie, nie odda pieniędzy, bo do danego momentu wyznaczonego w umowie – ma prawo pierwokupu, wówczas nasza firma może dokonać sprzedaży. Wcześniej bez zgody sprzedającego nie ma takiej możliwości.

Umowa istotą relacji klient – sprzedawca

W każdej niemal współpracy na płaszczyźnie klient – sprzedawca, kluczowe znaczenie ma z całą pewnością umowa. To właśnie ona jest elementem wiążącym jedną i drugą stronę i na niej bazuje każdy rodzaj oferowanej usługi. O tym mówi każdy regulamin i dlatego też należy pamiętać, iż nigdy nie powinniśmy podpisywać umowy bez jej wcześniejszego podpisania. Bez względu na to, ile ma ona stron, każdy podpunkt ma ogromne znaczenie i trzeba się z nim zapoznać. Taka bowiem sytuacja pozwala nam mieć pełen obraz wszystkiego, bez niepotrzebnego zaskoczenia. W umowie z nasza firmą zawarte są najważniejsze informacje. Klient dostaje czysty przekaż. Kupujemy od niego towar, ten ma podaną kwotę i czas spłaty, jeśli jest tym zainteresowany, gdyż ma prawo pierwokupu. Jeśli w wyznaczonym terminie nie spłaci zobowiązania, wówczas VIP może wystawić daną rzecz na sprzedaż.

Przed rozpoczęciem współpracy zachęcamy bardzo serdecznie do spojrzenia na nasz Regulamin. Wiemy doskonale, jak wiele może pojawić się nieporozumień wynikających z braku odpowiedniej wiedzy. W regulaminie podane są jasne, czytelne informacje, dzięki którym każdy wie, czego może się spodziewać, co mu przysługuje i jakie ma obowiązki. 

Regulamin stanowi podstawę funkcjonowania każdej firmy, którego stworzenie jest obowiązkiem koniecznym dla każdego jej właściciela. 

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  VIP Kupno-Sprzedaż
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  biuro@viptamka13a.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00