SKUP TELEFONÓW, KOMPUTERÓW

Zajmujemy się skupem telefonów komórkowych, wszelkiego rodzaju komputerów, laptopów, tabletów oraz wszystkich możliwych konsol do gier.

Masz telefon komórkowy, który zalega Tobie w szafie i chciałbyś dostać za niego parę groszy? Wymieniasz komputer na nowy model i zastanawiasz się, co zrobić z tym starym? Konieczny jest Tobie szybki zastrzyk gotówki, a na półce od roku stoi konsola do gier, której już nikt nie używa? W każdej z tych sytuacji jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji, oferując Wam skup telefonów, komputerów i innych sprzętów multimedialnych, za jakie chcecie otrzymać gotówkę do ręki i na który macie potem prawo pierwokupu do wyznaczonego terminu. 

skup telefonów WarszawaDlaczego warto postawić na VIP Kupno-Sprzedaż?

Jeśli klient wybiera daną firmę, musi mieć pewność, że uda się mu uzyskać 100% pełnego zadowolenia i satysfakcji wyboru. Jeśli będziecie chcieli postawić na najwyższą jakość usług, na pełne zadowolenie i na rozwiązania na najwyższym poziomie, jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Oferujemy skup telefonów i komputerów, a także i innych sprzętów multimedialnych, jakie tylko chcecie sprzedać i otrzymać za nie odpowiednią kwotę. My przyjmujemy dowolny sprzęt, który jest dobrej jakości i który sprawnie działa. Rzeczoznawca wycenia go, a następnie proponuje Wam odpowiednią kwotę. Możecie się zgodzić i otrzymujecie pieniądze od ręki lub możecie zrezygnować, nie ponosząc z tego tytułu żadnych konsekwencji.

Pozbądź się nieużywanych rzeczy

Często w szafkach, w garażach czy na strychu zalega nam stary sprzęt. Nie mamy co z nim zrobić, a tylko zbiera kurz, prawda? Może więc lepiej na nim zarobić i otrzymać gotówkę do ręki, którą można spożytkować na zupełnie coś innego? Wy przynosicie do nas sprzęt, a my płacimy Wam pieniądze do ręki, jeszcze tego samego dnia. Komputery, laptopy, skanery, drukarki, wszelkiego rodzaju telefony komórkowe, te starsze i te nowsze, a do tego konsole do gier i inny, dowolny rodzaj sprzętu, jaki tylko chcecie sprzedać. Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji.

Kilka dodatkowych groszy w portfelu

Skoro można coś zarobić, to dlaczego by z tego nie skorzystać, prawda? Często latami trzymamy gdzieś na strychu sprzęt, który jest dobry i użyteczny, ale już go nie potrzebujemy. Im dłużej leży, tym bardziej się niszczy i traci swoją wartość. Może więc taki skup, jaki oferuje Wam VIP, okaże się być dla Was najlepszym z możliwych wyborem. 

Jeśli chcemy zyskać kilka groszy, a szkoda nam miejsca na nasze stare sprzęty, to na pewno skup stanowi najlepszy wybór, na jaki tylko można postawić. Jesteśmy przekonani o tym, że VIP zagwarantuje Wam wszystko to, co najlepsze, zapewniając Wam pełne zadowolenie, satysfakcję i spełnienie Waszych potrzeb.

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  VIP KUPNO-SPRZEDAŻ
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  biuro@viptamka13a.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00