O FIRMIE

Nasza firma istnieje na rynku od 1993 r. Od samego początku jesteśmy związani z warszawskim Powiślem i jego charakterystycznym klimatem.

Zajmujemy się skupem ruchomości i nieruchomości na atrakcyjnych warunkach. Oferujemy Państwu doświadczenie, dyskrecję i szybkie rozwiązanie problemów finansowych. Swoją ofertę kierujemy do każdego klienta, który posiada ruchomość bądź nieruchomość.

Skupujemy właściwie każdą rzecz, która posiada wymierną wartość finansową. Na miejscu dokonujemy szybkiej i darmowej wyceny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie trafiając w Państwa potrzeby i oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom finansowym klientów rozpoczęliśmy również usługę w zakresie błyskawicznego skupu mieszkań za gotówkę. Wyceny tych mieszkań dokonujemy również za darmo.

Ugruntowana pozycja na rynku, ogrom zadowolonych klientów, szeroka oferta, a w tym wszystkim nasz VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa – firma ceniąca sobie najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Jesteśmy tutaj po to, aby każdy otrzymał to wszystko, na czym tylko mu zależy.

O firmie VIP…

Działamy na rynku od 1993 roku. Od samego niemal początku postawiliśmy na jakość, która dziś pozwala nam się wyróżniać i która mimo wzlotów i upadków firm z tej branży, nam pozwoliła zostać na rynku i być w pełni do Państwa usług. Działamy na warszawskim Powiślu i to z tym miejscem właśnie jesteśmy związani i ono jest dla nas niezwykle cenne. Zatrudniamy najlepszych i dlatego też możemy świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. 

Co możemy Państwu zaoferować? Nasz wachlarz ofertowy jest niezwykle bogaty i różnorodny. Zajmujemy się skupem wszelkiego rodzaju przedmiotów, w tym zarówno ruchomości, jak również i nieruchomości. 

W ramach współpracy z naszą firmą, skupujemy różnego rodzaju przedmioty. Najczęściej jest to złoto i biżuteria oraz inne wyroby jubilerskie. Jesteśmy zainteresowani sprzętem RTV i AGD, różnego rodzaju maszynami, konsolami do gier, sprzętem sportowym. Skupujemy takie skarby jak mi. monety, ale również motocykle i skutery. Co więcej, proponujemy naszym klientom również i skup mieszkań za gotówkę, jak również i innych nieruchomości.

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

Jeśli potrzebują Państwo szybkiej gotówki do ręki, zapraszamy do siedziby naszej firmy. Specjalista, którego zatrudniamy w naszych szeregach dokonuje wyceny przedmiotu. Należy pamiętać, że nie jest ona absolutnie w żaden sposób zobowiązująca. Jeśli są Państwo zainteresowani, my od ręki wypłacamy cenę odkupu Państwa skarbu. 

Działamy w pełni legalnie i staramy się zawsze stawiać i na zadowolenie naszych odbiorców. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto tylko postawi na VIP, otrzyma od nas to wszystko, na czym tylko mogłoby mu zależeć. My jesteśmy dla naszych klientów – Państwo jesteście dla nas. 

VIP Kupno-Sprzedaż ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 416

Tagi : VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa śródmieście, VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa Centrum

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  VIP Kupno-Sprzedaż
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  biuro@viptamka13a.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00