VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa

Prowadzimy skup ruchomości i nieruchomości za gotówkę od ręki. Zapewniamy dyskrecję i miłą obsługę. Rozumiemy problemy naszych Klientów.

Skupujemy właściwie każdą rzecz, która posiada wymierną wartość finansową. Na miejscu dokonujemy szybkiej i darmowej wyceny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie trafiając w Państwa potrzeby i oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom finansowym klientów rozpoczęliśmy również usługę w zakresie błyskawicznego skupu mieszkań za gotówkę. Wyceny tych mieszkań dokonujemy również za darmo.

SKUP
ZŁOTA
Prowadzimy skup biżuterii złotej, złotych monet i markowych zegarków.

Więcej

SKUP
SAMOCHODÓW
Skupujemy samochody. Jesteśmy w stanie kupić właściwie każdy samochód od ręki.

Więcej

SKUP
NIERUCHOMOŚCI
Skupujemy: mieszkania, domy, działki za gotówkę. Szybka wycena.

Więcej

SKUP
ROWERÓW
Skupujemy rowery różnych marek i różnego przeznaczenia, zarówno damskie, męskie jak i młodzieżowe w dobrym stanie.

Więcej

SKUP
RTV, AGD, FOTO
Skupujemy szeroki asortyment sprzętu elektronicznego i gospodarstwa domowego oraz fotograficznego.

Więcej

SKUP
TELEFONÓW, KOMPUTERÓW
Zajmujemy się skupem telefonów komórkowych, komputerów, laptopów, tabletów oraz wszystkich możliwych konsol do gier.

Więcej

Znaczenie firm skupujących za gotówkę w Warszawie na przestrzeni lat znacząco się zmieniło. Działalności te niczym sinusoida, przeżywały swoje wzloty i upadki. Jedne cieszyły się dużą popularnością, inne mniejszą. Jedne zamknęły swoją działalność, inne działają i dziś prężnie świadczą usługi dla swoich klientów. Takim przykładem jest z pewnością nasz VIP Kupno-Sprzedaż, który działa na rynku od 1993 roku. Ogromne doświadczenie, niezbędna wiedza i profesjonalizm w podejściu do swoich klientów. To wszystko sprawiło, że dziś jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, z usług której korzysta bardzo wielu odbiorców. Dlaczego więc właśnie to miejsce? Co może Państwu zaoferować? Kiedy warto z takiej opcji skorzystać?

Do kogo jest skierowana oferta VIP Kupno-Sprzedaż?

Nasz VIP Kupno-Sprzedaż w centrum Warszawy kieruje swoją ofertę  do tych,  którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. My taką oferujemy, dając dostęp do wielu różnorodnych propozycji. Co więc możemy Państwu zaoferować? Przede wszystkim gotówkę pod zastaw. Państwo oddają nam konkretną, wartościową rzecz, my ją wyceniamy i w przypadku akceptacji, wypłacamy określoną sumę. Jeśli dana kwota zostanie zwrócona w terminie, produkt trafia z powrotem do rąk właściciela. Jeśli nie, my możemy wystawić go do sprzedaży. Wachlarz naszych usług obejmuje również skup złota, kupno i sprzedaż biżuterii i innych wyrobów jubilerskich, jak również i skup nieruchomości, w tym domów, mieszkań i działek. Nasza oferta skierowana jest do tych wszystkich osób, które potrzebują pieniędzy, ale również i dla tych, którzy chcą kupić coś w rozsądnej cenie, dużo niższej niż na rynku. Jesteśmy pewni, że razem z nami każdy z naszych odbiorców będzie w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z podjętej współpracy.

Jesteśmy firmą, która jest na rynku już od 1993 roku. Dzięki temu mamy duże doświadczenie, dużą wiedzę i profesjonalnie podchodzimy do każdego swojego klienta. Rynek firm skupujących za gotówkę jest bardzo duży i w ciągu ostatnich lat przechodził wiele zmian. Nasz VIP Kupno-Sprzedaż znajduje się na ulicy Tamka 13a w Warszawie. Punkt mieści się w centrum, dlatego jest bardzo dobrze skomunikowanym miejscem. 

Najważniejszą rzeczą dla nas jest profesjonalna obsługa klienta. To dzięki klientom nasza marka wciąż wzrasta. Oferujemy fachową obsługę i pełną dyskrecję. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami w życiu oszczędności nie wystarczają i pieniądze są potrzebne w krótkim czasie. Nasze usługi są kierowane między innymi do tych, którzy znaleźli się właśnie w takiej sytuacji. Sprawnie pomożemy uzyskać potrzebną gotówkę. Działamy kompetentnie stawiając na jakość naszych usług oraz na zadowolenie klienta. Zazwyczaj niespodziewane wydatki powodują konieczność skorzystania z firmy skupujących za gotówkę. Odpowiednim miejscem będzie Vip Kupno-Sprzedaż Warszawa. 

Skup za gotówkę w VIP

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku finansowego, w naszym VIP masz dostęp do wielu różnorodnych propozycji. Przede wszystkim oferujemy gotówkę pod zastaw, gdzie klient oddaje nam konkretną rzecz, a my ją wyceniamy. Następnie wypłacamy daną kwotę, jeśli zostanie ona zwrócona w ustalonym terminie to produkt trafia z powrotem do właściciela. Jeżeli kwota nie zostanie wpłacona w terminie, my jako VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa, możemy wystawić go do sprzedaży. 

Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy potrzebują pieniędzy, ale także do tych, którzy chcą kupić produkty w rozsądnych cenach, dużo niższych na rynku. Mamy pewność, że razem z nami, każdy z naszych klientów będzie zadowolony i usatysfakcjonowany z podjętej współpracy. Skupujemy w zasadzie każdą możliwą rzecz, która posiada wartość. Na miejscu dokonujemy darmowej i szybkiej wyceny przedmiotu zastawu. 

Jednym z rodzajów skupu, który prowadzimy w naszym VIP jest skup biżuterii i kamieni szlachetnych.  Z pewnością złoto jest jednym z najcenniejszych metali szlachetnych pomimo, że możemy go dostać w każdej części świata. Jest bardzo rzadki, dlatego budzi tak ogromne zainteresowanie i podnosi swoją wartość. Oprócz tego skupujemy również złote monety i markowe zegarki. Te produkty wyceniamy według wagi, po najwyższych możliwych stawkach. Oferujemy także kupno złotych wyrobów jubilerskich. Wycena produktu nie zobowiązuje do czegokolwiek. Można zgodzić się na nią lub odmówić naszą ofertę. 

Oprócz biżuterii zajmujemy się również skupem samochodów. W momencie kiedy nie mamy szansy na kredyt lub gotówkę u znajomych nasz VIP oferuje swoje usługi gotówki. Jesteśmy po to, aby pomagać osobom w takiej potrzebie. Przyjmujemy większość aut, te nowe jak i te starsze modele. Dzięki temu mogą Państwo dostać gotówkę nawet tego samego dnia. Jak to wygląda? Nasz rzeczoznawca wycenia wartość samochodu i proponuje adekwatną kwotę. W przypadku akceptacji z Państwa strony podpisujemy odpowiednią umowę i wręczamy gotówkę. Zastaw samochodu jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą brać kredytów z dużym oprocentowaniem w banku. Jest to też dobra opcja dla tych, którzy wystawiali swoje auto na wielu aukcjach, lecz bezskutecznie i wciąż chcą się go pozbyć. W naszym VIP Warszawa mają Państwo pewność otrzymania gotówki tego samego dnia. 

VIP Warszawa – skup nieruchomości

Od jakiegoś czasu, jako jedna z niewielu firm skupujących za gotówkę w Warszawie, zajęliśmy się również skupem nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy i działki. Dokumenty, które będą potrzebne do tego typu transakcji to akt własności lub wyciąg z księgi wieczystej. Jeżeli od dłuższego czasu próbujesz sprzedać swoją nieruchomość i potrzebujesz gotówki jak najszybciej to nasz VIP idealnie sprawdzi się w tej sytuacji. Żeby cały proces przebiegł w bezpieczny sposób potrzebne będą odpowiednie dokumenty, bez których nie jesteśmy w stanie zrealizować transakcji. W naszej umowie zapisane są wszelkie najważniejsze informacje niezbędne do skupu mieszkania, domku lub działki. 

W wielu sytuacjach kiedy potrzebujemy szybkiej gotówki chcemy sprzedać nawet rower. Jesteśmy w stanie skupić również rowery różnych marek i różnego pochodzenia, zarówno damskie, męskie i młodzieżowe. Jeśli masz rower, którego nie używasz i zajmuje Ci niepotrzebnie miejsce, możesz sprzedać go w VIP Warszawa. Jesteśmy w stanie od ręki odkupić rower, który nie jest już używany. 

Oprócz różnego rodzaju pojazdów, nieruchomości i biżuterii, zajmujemy się też skupem sprzętu AGD, RTV, foto, telefonów i komputerów. Jedynym wymogiem przy sprzedaży tych sprzętów jest ich dobry stan techniczny. Ze sprzętu fotograficznego skupujemy cyfrowe aparaty kompaktowe, lustrzanki oraz hybrydy. Jeżeli chcesz pozbyć się sprawnych urządzeń, które zalegają w domu możesz oddać je do VIP Warszawa. Nasz rzeczoznawca wyceni sprzęt i zaproponuje odpowiednią kwotę. Jeśli Państwo się z nią zgodzą to wówczas podpisujemy umowę, wypłacamy gotówkę i stajemy się właścicielami tych urządzeń.  Oczywiście w wyznaczonym terminie mogą Państwo odkupić zastawiony sprzęt, później my możemy go odsprzedać innym zainteresowanym klientom. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie sprzęty tj telefony, konsole, tablety, laptopy, komputery, sprzęt RTV i AGD muszą być w pełni sprawne. 

VIP Warszawa – gdzie oferujemy swoje usługi?

Działamy prężnie na terenie stolicy i tam też oferujemy pełnię naszych usług. Jeśli więc VIP Warszawa, to na pewno właśnie nasza firma. Staramy się być najlepsi w tym, co robimy,  co z pewnością widoczne jest w tak długoletniej działalności naszej firmy. Warszawa Centrum Śródmieście to miejsce, w którym każdy z Państwa może liczyć na wsparcie, pomoc i szybkie działania zmierzające do uzyskania potrzebnej Wam gotówki. Działamy w pełni profesjonalnie, stawiamy na jakość naszych usług, a do tego również i na zadowolenie naszych odbiorców. Wiemy doskonale, że to Państwo budują nasz sukces, a więc robimy, co w naszej mocy, by być dla Państwa i dawać Wam to wszystko, czego tylko potrzebujecie.

Choć, jak mawia przysłowie ,,pieniądze szczęścia nie dają”, to jednak ich brak może niestety bardzo wiele nasz kosztować. Często niespodziewany wydatek, naprawa samochodu czy konieczny remont mieszkania, nie mogą już dłużej czekać, a my nie mamy takiej gotówki, by móc dane przedsięwzięcie sfinalizować. I co w takiej sytuacji? Z pewnością pomocny okaże się być tutaj nasz VIP Warszawa, który z tego miejsca serdecznie zaprasza Państwa do współpracy.

Gdy potrzebne są pieniądze od ręki…

Jesteśmy firmą, która stawia na najwyższą jakość naszych usług. Klient jest dla nas najważniejszy, bo to właśnie on buduje naszą markę. Jeśli więc i Państwo pragną do tego grona dołączyć, zapraszamy. Oferujemy pełną dyskrecję, jak również i fachową obsługę. Działamy szybko, bezproblemowo i skutecznie dla naszych odbiorców. Wiemy doskonale, jak różne każdy z nas może mieć problemy i jak wiele brak gotówki może pokrzyżować naszych planów. Wybierając szybkie pożyczki, często ich oprocentowanie jest tak wysokie, iż trudno jest nam potem dane zobowiązanie spłacić. Posiadając zaś konkretną rzecz, która ma wartość, my skupiamy ją za gotówkę, od ręki. 

Jak wygląda skup rzeczy w VIP Warszawa?

Państwo przychodzą do nas z konkretną ruchomością lub z dokumentami dotyczącymi nieruchomości. My wyceniamy daną rzecz na miejscu i proponujemy Państwu za nią określoną kwotę. Jeśli odpowiada ona Państwa oczekiwaniom, sprawnie przeprowadzamy całość transakcji. Należy pamiętać, że sama wycena nie jest zobowiązująca i nie trzeba rzeczy sprzedawać, jeśli wydaje się być Państwu ona zbyt niska. Akceptując ją z kolei, przedstawiamy Państwu umowę skupu i w momencie jej podpisania, my dajemy Państwu gotówkę, a sami stajemy się posiadaczami tego, co Państwo nam zaproponowali. 

Co skupujemy w warszawskim VIP Kupno-Sprzedaż?

W ramach wachlarza naszych usług obejmującego skup za gotówkę, proponujemy naszym klientom ogrom różnego rodzaju propozycji. Wśród najczęściej występujących rzeczy zaliczyć można skup złota, w tym biżuterii złotej, monet, jak również zegarków i innych wyrobów biżuteryjnych. Mamy dla Was skup samochodów, kupując każdy z nich niemal od ręki. Polecamy skup rowerów, RTV, AGD, foto, jak również telefonów i komputerów. W naszej ofercie mamy także skup nieruchomości. Jesteśmy zainteresowani mieszkaniami, działkami i domami. 

 

VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa – kontakt z naszą firmą

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, stawiająca na jakość świadczonych usług, na zadowolenie klientów i na pełen profesjonalizm. Jeśli na taką właśnie pragną Państwo postawić, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Wierzymy, że to miejsce okaże się być najlepszym, jeśli w grę wchodzi tego typu branża. 

Bez względu na to, czy zależy Państwu na szybkim zastrzyku gotówki, a może chcecie kupić coś za niewielkie pieniądze, jesteśmy w pełni do dyspozycji. Działamy w centrum Warszawy na ulicy Tamka 13a, w godzinach od 10.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku. Ponadto zachęcamy do kontaktu telefonicznego, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji i wskazówek. Odpowiadamy również na Państwa maile, dlatego też, jeśli tylko macie jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki naszemu formularzowi, ułatwiamy kontakt, tak, aby byli Państwo w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. 

Dlaczego warto postawić na VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa?

Z usług firm skupujących za gotówkę korzysta dziś coraz więcej osób. Ludzie stawiają na taką formę zapożyczenia, bowiem okazuje się być ona najbardziej opłacalna. Chwilówki są zbyt mocno oprocentowane, dlatego też firmy oferujące skup za gotówkę to najlepsza z możliwych opcja, na jaką tylko można postawić. Nasz VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa to idealne miejsce, aby móc skorzystać z takiej właśnie formy pieniędzy. Państwo oddają nam ,,pod opiekę” drogocenny przedmiot, my go wyceniamy i jeśli są Państwo zainteresowani, wypłacamy Wam określoną kwotę. W wyznaczonym w umowie terminie należy ją spłacić. Jeśli nie uda się Państwu zachować terminu spłaty, wówczas przedmiot, który dany był pod zastaw – może zostać przez nasz VIP Warszawa sprzedany. Taka forma uzyskania gotówki z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, dlatego też i my wychodzimy do Państwa z naszą ofertą, mając nadzieję, iż sprosta ona Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom.

Firma VIP Kupno-Sprzedaż Warszawa to miejsce wyjątkowe, jeśli w grę wchodzi korzystna oferta dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. Otrzymanie jej w banku nie zawsze jest możliwe, a sama procedura niezwykle długofalowa. W przypadku naszej firmy, wszystko można załatwić szybko, sprawnie i bezproblemowo. Zapraszamy więc bardzo serdecznie do kontaktu, wierząc, iż otrzymają Państwo w tym miejscu to, na czym tylko Państwu zależy. VIP to miejsce idealne, by móc otrzymać najwyższą jakość i pełne zadowolenie.

 

Jesteśmy najlepsi w swoim fachu i dokładamy wszelkich starań, by to właśnie Państwu pokazać. Jeśli skup, to tylko z naszą firmą VIP. Zapraszamy.

 

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  VIP KUPNO-SPRZEDAŻ
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  biuro@viptamka13a.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00